גישור

לאחר שנים ארוכות במהלכן ניהל משרדנו הליכי ליטיגציה ארוכים, ולאור הניסיון הטוב והתוצאות המעולות שהשיג משרדנו ללקוחותיו במסגרת הליכי גישור, הוחלט על פתיחת מחלקת גישור במשרדנו, לצורך הרחבת שירותי המשרד ללקוחותיו.

עו"ד נירה אשכנזי ממשרדנו עורכת גישורים בקשר עם סכסוכים בתחומים מגוונים, לפני ואחרי הגעתם לבית המשפט.  

משרדנו בכלל, ועוה"ד נירה אשכנזי בפרט בעלי ניסיון עשיר בתחום המסחרי, האזרחי ובסכסוכים מגוונים בתחומים שונים לרבות סכסוכים הקשורים במושבים, "בן ממשיך",  אגודות שיתופיות,  וכיוב'.

שירותי הגישור של המשרד ניתנים בתחומים אלה, על ידי המגשרת, עוה"ד נירה אשכנזי, לאור הניסיון רב השנים, והיכולת למצוא פתרונות מגוונים ויצרתיים לסיום הסכסוך, תוך שיתוף אקטיבי של הצדדים.

הגישור הוא הליך וולונטרי, בו שני הצדדים מסכימים לדון בסכסוך שביניהם בפני מגשר מתוך מטרה להגעה להסדר אשר ישרת את האינטרסים של שני הצדדים באופן מיטבי.

משרדנו פועל להגעה להסדר גישור באופן ענייני, יעיל ומהיר מתוך הבנה עמוקה ויסודית של מערכת היחסים העסקית בין הצדדים, המחלוקת המהותית ביניהם והבנת הצרכים של הצדדים.

הליך הגישור כולל ישיבות משותפות ונפרדות עם הצדדים וזאת מתוך כוונה להביא להסדר באופן המיטבי והיעיל ביותר.

הליך הגישור הינו חסוי, ובעזרת הנחיות משרדנו, יוכלו הצדדים להגיע להסדר גישור שהינו ברוב המוחלט של המקרים עדיף מקבלת הכרעה שיפוטית.

מחפשים מגשר מקצועי או ייעוץ בתחום הגישור?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לתאום פגישת היכרות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי